יחד - המרכז להכשרת מגשרים

כדי להיות מגשר צריך להיות אדם מאוד מיוחד. רק אנשים שמסוגלים להשאיר את גאוותם ואת דעותיהם הקדומות בצד, יכולים להיכנס לחדר גישור ולעזור לאנשים אחרים לפתור את חילוקי הדעות הקשים והקלים שביניהם. אנחנו ביחד המרכז להכשרת מגשרים, מבינים שכדי להיות מגשר טוב לא מספיק שיהיה לך את האופי המתאים. צריך גם הכשרה מקיפה וליווי מקצועי במהלך ולאחר הלימודים והכי חשוב, צריך המון תרגול מעשי.

אנו מזמינים אותך ליהנות מהניסיון העשיר שלנו שנצבר במשך עשרות שנים של פעילות בחדר הגישור ובהכשרת מגשרים. אצלנו תוכל ללמוד ולחוות את עולם הגישור בשיטתו של ד"ר דוד סילורה, המוכר כבר יותר מעשרים שנה כאחד מבכירי המגשרים בישראל.

מסלולי ההכשרה שלנו רבים ומגוונים. אתנו תוכלו ללמוד את שפת הגישור שהיא השפה הטובה ביותר להישגים בניהול מו"מ, ותוכלו גם לעבור קורסי גישור בסיסי ומקצועי שיעזרו לכם להפוך למגשרים הטובים ביותר שאתם יכולים. הבוגרים שלנו שמסיימים בהצלחה ומעוניינים להפוך את הגישור לקריירה אמתית, מוזמנים להשתלב בפעילות הארצית הענפה שלנו.מסלולי הלימודים אצלנו:

  1. קורס הכרת שפת הגישור- קורס מרתק ומלהיב שיפתח לכם את החשיבה ויאפשר לכם לשדרג במאות אחוזים את התוצאות שאתם משיגים מכל משא ומתן שאתם לוקחים בו חלק. בקורס הכרת שפת הגישור נלמד אתכם איך להפוך את האנשים עימם אתם מנהלים מו"מ יומיומי (בני הזוג, בני המשפחה, החברים לעבודה, החברים ועוד), לשותפים בהשגת הפתרון הטוב ביותר, לחילוקי הדעות ביניכם. בסיום הקורס תוכלו לישון טוב בלילה בידיעה שהשגתם את הטוב ביותר עבורכם בעזרת אנשים ולא על חשבונם.
  2. קורס גישור בסיסי- במהלך קורס הגישור הבסיסי שלנו, תקבלו כלים פרקטיים שיעזרו לכם להביא צדדים למחלוקות קשות, להבנות ולכתיבת הסכם סופי שיסדיר את מערכת היחסים בין הצדדים. במהלך הקורס תעברו סימולציות רבות ותקבלו כלים וטיפים מקצועיים ממגשרים מנוסים שישתפו אתכם מחוויותיהם בחדר הגישור.
קורס הגישור הבסיסי שלנו הוכר על ידי ועדת גדות שהוקמה על ידי משרד המשפטים בשנת 2002, כקורס מקצועי ומקיף אשר יזכה אתכם בסיום הלימודים בתעודת ההסמכה כמגשרים.
  1. קורס גישור מקצועי- מטרתו של הקורס המקצועי היא לתת לכם את המקום והמסלול לתרגל גישור ולהתכונן בצורה מעשית לעבודה כמגשרים. הקורס המקצועי שלנו מורכב ממספר תתי קורסים והשתלמויות. בין היתר כולל הקורס: קורס גישור גירושין, קורס גישור בעבודה, קורס גישור עסקי, קורס שיווק בעולם הגישור, קורס הבאת צדדים מתנגדים ועוד. בנוסף לכל אלו, כולל הקורס המקצועי שלנו גם סימולציות נוספות רבות וגישור מעשי בתיקים של תביעות קטנות.

בוגרי הקורס המקצועי יוזמנו להשתלב בהתאם ליכולותיהם בפעילות הארצית של קבוצת יחד.
אצלנו לא רק לומדים גישור. אצלנו מקבלים את האפשרות לעבוד בגישור.