למה לבחור ללמוד ביחד המרכז להכשרת מגשרים

למה לבחור ללמוד ביחד המרכז להכשרת מגשרים
  1. מקצועיות - המרצים המצוינים שלנו הם גם מגשרים מנוסים ופעילים שילמדו אתכם לא רק את התאוריה אלא ואף בעיקר את הפרקטיקה.

  2. ללמוד אצל הטוב ביותר - כל מי שלמד או עבר גישור אצל ד"ר דוד סילוורה או אצל אחד מתלמידיו, יודע שמדובר באחד המרצים המובילים והטובים בישראל ושבזכותו שיטת העבודה של ד"ר סילוורה, תוכלו לקבל את הסיכוי הטוב ביותר להצליח כמגשרים.

  3. תמיכה והשמה גם אחרי הלימודים - הבוגרים שלנו שרוצים להשתלב בתחום הגישור כמגשרים מקצועיים, יכולים להשתלב בפעילות הענפה של קבוצת יחד ולהפוך את החלום למציאות.

  4. פרקטיקה - רק אצלנו ניתן לקבל תיקים מהיכל הגישור בתביעות קטנות ולהתנסות בגישור מעשי.

  5. ליווי בחדר הגישור - בהתאם לרמתם ולמידת מעורבותם בפעילות של קבוצת יחד, הבוגרים שלנו יכולים להצטרף למגשרים מנוסים בחדר הגישור וליהנות מלמידה משמעותית ביותר.

  6. גמישות - את שעות הפרקטיקה שלכם תוכלו לבצע בהתאם למגבלות הזמן שלכם.

  7. פעילות חברתית - כמגשרים אנו מאמינים שבעזרת שימוש בכלי הגישור ובעזרת ניהול תקשורת נכונה, ניתן להוביל לפתרון של המחלוקות הקשות ביותר. בשל כך אנו גאים לקחת חלק בפעילויות חברתיות רבות ללא תגמול במטרה להפוך את החברה שלנו לטובה ביותר. את רוח ההתנדבות שלנו אנו מנחילים גם לבוגרים שלנו ששמחים גם הם לקחת חלק בפעילות החשובה.

  8. המחיר - אנו מאמינים שלל אדם יש צורך בהכרת עולם הגישור ללא קשר לכמה כסף יש בכיסו. לכן ייצרנו מספר מסלולים המאפשרים לכל אדם לקבל הכשרה מקצועית ומקיפה בהתאם ליכולותיו האישיות והכלכליות. במקרים מסוימים ניתן גם לקבל מלגות לימודים.

  9. תנאי תשלום נוחים – אנו מאפשרים תשלום על לימודים ועל גישורים בתשלומים באשראי.

  10. אהבת הגישור - אנחנו מאוד אוהבים את הגישור ואת האפשרויות שהוא מספק לנו בחיים. האהבה הזו שלנו מועברת למגשרים ולמגושרים שלהם ומדביקה אותם גם בחיידק ההצלחה הגישורית.
 
מתעניינים בקורסים שלנו: קורס גישור בסיסי, קורס גישור מקצועי או הכרת שפת הגישור - לחצו על הקישורים לפרטים.