קורס גישור מקצועי

"כשאני רואה מגשרים חדשים בחדר הגישור, אני רואה את ההבדלים בין אלו שתרגלו הרבה וקיבלו תמיכה מקיפה, לבין אלו שעשו את המינימום הנדרש. אין לי ספק שמי שתרגל המון והתעמק בחומר, יהיה מגשר טוב בהרבה מאלו שזנחו את התרגולים." – ד"ר דוד סילורה

כמו ד"ר סילורה גם שאר הצוות ביחד המרכז להכשרת מגשרים, מאמין שכדי להפוך למגשר מקצועי ומנוסה ועל מנת ולהצליח להביא את הצדדים בחדר הגישור לפתרונות הטובים והנכונים, צריך לתרגל עוד ועוד. בשל כך הרכבנו עבורכם את המסלול המקיף והמעמיק ביותר שניתן. המסלול שלנו מורכב ממספר חלקים. לכל אחד מהחלקים בקורס ישנה חשיבות רבה על מנת ולהפוך אתכם למגשרים מקצועיים.

קורס גישור בסיסי- מספק הבנה מעמיקה בהליך הגישור ומספק את הכלים הבסיסיים הדרושים למגשר.

קורס גישור גירושין- בחלק זה של הקורס תקבלו ידע והבנה על מונחים ומושגים חשובים מתחום הגירושין בישראל. כמו כן תלמדו על הדין הדתי ועל הנעשה בבתי המשפט לענייני משפחה.

קורס גישור בעסקים – בחלק זה של הקורס תכירו את ראיית העולם הגישורית בתוך מקומות העבודה ובמערכות היחסים בין עסקים לאנשים.

קורס גישור משפחה- בחלק זה תכירו את מערכת היחסים המורכבת בין בני משפחה ותקבלו כלים לפתור את המחלוקות ביניהם.

סימולציות ותרגולים נוספים- כל כמה שבועות אנו מקיימים סימולציה למגשרים ולסטודנטים שלנו על מנת ולתרגל את כישוריהם.

פרקטיקה בתביעות קטנות- במסגרת הלימודים הסטודנטים המתקדמים שלנו משמשים כמגשרים לכל דבר בתיקים של תביעות קטנות המגיעות אלינו מהיכל הגישור בתביעות קטנות ומארגונים וחברות אשר משתפים עמנו פעולה.

סדנת שיווק אישי- כמו בכל מקצוע גם המגשר חייב לדעת כיצד לשווק את עצמו. על מנת ולאפשר לכם עצמאות בסיום הלימודים (למקרה שתבחרו שלא להמשיך במסגרת הפעילות של קבוצת יחד), אנו מאפשרים לכם להיכנס לעולמם של טובי המגשרים ולהכיר את הדרכים שהובילו אותם להצליח בעולם הגישור בישראל ובעולם.

השתתפות בגישורים במשפחה ועסקים- אנו מאפשרים לבוגרים הטובים ביותר ולאלו שהחליטו להפוך את הגישור לקריירה ועל כן פועלים לצורך כך במסגרת הפעילות של קבוצת יחד- ישוב חילוקי דעות, להיכנס לחדר הגישור יחד עם מגשר ותיק וליהנות מהכשרה מקיפה ומאתגרת.

קורס מבוא גישור בינלאומי - קורס המיועד להכיר לכם את עולם הגישור המתפתח בעולם. בארה"ב ובאירופה קיימת מגמה ברורה למעבר לגישור טרום הליכים משפטיים. על כן חשוב לכל מגשר להכיר את המגמות וללמוד מהן.


משך: 200 שעות אקדמאיות. מתוך כלל השעות של הקורס, 70 שעות אקדמאיות מוקדשות לקורס הגישור הבסיסי המקצועי שלנו. על כן אנשים שכבר עברו את הקורס הבסיסי מקצועי שלנו, פטורים מנוכחות בחלק זה של הקורס. יתר השעות הינן גמישות ועל כן ניתן להשלימם בזמן ובקצב המתאים לכם. אם זאת חשוב לזכור שמי שלא יתמיד ולא יתרגל הרבה, לא יוכל להיכנס לגישורים אמיתיים ולא יוכל להתפתח ולהפוך למגשר מקצועי.

מקום: מקום הלימודים- רחוב טאגור 26 תל אביב.

מתי: הקורס הבא יפתח לאחר רישום של מספר מינימלי של תלמידים

עלות: עלות הקורס- 11,000 ₪. בוגרי קורס הגישור הבסיסי שלנו זכאים להנחה בתשלום בגובה 3000 ₪.

תנאי תשלום: עד 4 תשלומים ללא ריבית או בקרדיט עד 12 תשלומים.

תנאי קבלה: ראיון אישי לאחר סיום קורס גישור בסיסי.